


Lenovo Ideapad 320 (80XH01DPIN) Laptop (6th Gen Ci3/ 4GB/ 1TB/ Win10)
$344.65 • Out Of Stock • By Lenovo
Lenovo Ideapad 320 (80XH01DPIN) Laptop (6th Gen Ci3/ 4GB/ 1TB/ Win10) price in United States starts from $344.65.
- Share
This Laptop is Out of Stock.
Set an Alert to know when it comes back in stock.
Set an Alert to know when it comes back in stock.
$344.65
Search
Features
- LENOVO IDEAPAD 320-15ISK- 80XH01DPIN (ONYX BLACK)
- 4GB DDR4 RAM / 1TB HARDISK / 15.6 INCH FHD SCREEN /
- INTEL HD GRAPHIC CARD / DVDRW / WIFI / BLUETOOTH /
- / WIFI / BLUETOOTH / WEBCAMERA / HDMI / WINDOWS 10.
OUT OF STOCK
Lenovo Ideapad 320 (80XH01DPIN) Laptop (6th Gen Ci3/ 4GB/ 1TB/… Specs
- LENOVO IDEAPAD 320-15ISK- 80XH01DPIN (ONYX BLACK)
- 4GB DDR4 RAM / 1TB HARDISK / 15.6 INCH FHD SCREEN /
- INTEL HD GRAPHIC CARD / DVDRW / WIFI / BLUETOOTH /
- / WIFI / BLUETOOTH / WEBCAMERA / HDMI / WINDOWS 10.
Technical Details
| Brand | Lenovo |
| Colour | ONYX BLACK |
| RAM Size | 4 GB |
| Item Width | 38 Millimeters |
| Item Height | 20 Millimeters |
| Item Weight | 90.7 g |
| Screen Size | 15.60 Inches |
| Processor Type | Core i3 |
| Hard Drive Size | 1 TB |
| Processor Brand | Intel |
| Processor Count | 2 |
| Processor Speed | 2 GHz |
| Operating System | WINDOW 10 |
| Hardware Platform | Windows |
| Item Model Number | 1807-cr |
| Screen Resolution | 1920X1080 |
| Product Dimensions | 5.5 x 3.8 x 2 cm |
| Computer Memory Type | DDR4 SDRAM |
| Graphics Coprocessor | INTEL HD GRAPHIC |
| Hard Disk Technology | HDD 5400 rpm |
| Hard Drive Interface | eSATA |
| Maximum Display Resolution | 1920X1080 |
Discuss
Be the first to leave a comment.
Related Laptops
Related Searches
Compared With

Asus Vivobook 14 X1404VAP-V14.C58256 Laptop (Intel Core 5 120U/ 8GB/ 256GB SSD/ Win 11) vs Asus TUF Gaming A17 FA706NF-RS51 Gaming Laptop (AMD Ryzen 5 7535HS/ 8GB/ 512GB SSD/ Win 11/ 4GB RTX 2050)
Lenovo IdeaPad 1 14IJL7 82LV0075US Laptop (Intel Celeron N4500/ 4GB/ 128GB eMMC/ Win 11) vs Lenovo IdeaPad 1i 82LX005TUS Laptop (Intel Celeron N4500/ 4GB/ 128GB eMMC/ Win 11)
Lenovo IdeaPad 1 14IJL7 82LV0075US Laptop (Intel Celeron N4500/ 4GB/ 128GB eMMC/ Win 11) vs Lenovo IdeaPad 3i 82RJ005BUS Laptop (12th Gen Core i5/ 8GB/ 256GB SSD/ Win 11)
Lenovo IdeaPad Slim 5 16IRU9 83FW000XUS Laptop (Intel Core 7 150U/ 8GB RAM/ 512GB SSD/ Win 11) vs Lenovo IdeaPad Slim 5 83HY001PUS Laptop (AMD Ryzen AI 5 340/ 16GB RAM/ 512GB SSD/ Win 11)
Alienware 16 Aurora Gaming Laptop (Intel Core 7 240H/ 32GB/ 1TB SSD/ Win 11/ RTX 5060 8GB Graph) vs Lenovo Legion 5 15IAX10 83F0001QUS Gaming Laptop (Intel Ultra 7 255HX/ 16GB/ 1TB SSD/ Win 11/ 8GB RTX 5060)
Acer Nitro 16 AN16-41-R4CY Gaming Laptop (AMD Ryzen 7 7840HS/ 16GB/ 1TB SSD/ Win11/ 8GB Graph) vs MSI Cyborg 15 B2RWFKG-074US Gaming Laptop (Intel Core 7 240H/ 16GB/ 1TB SSD/ Win 11/ 8GB RTX 5060)Disclaimer: Despite our best efforts, we can't guarantee that the information on this page including the price, specs and images is 100% correct. We may get a commission for qualifying sales through our links.














