



Linsoul Blon x Z JoJo Wired Earphones
$53.15 • View Prices • By Linsoul
Linsoul Blon x Z JoJo Wired Earphones price in United States starts from $53.15.
- Share
$53.15
Search
- Price History
- Set Price Alert
Features
- Earphone
- In the Ear
- Wired
- 20 Hz (Min) - 20 kHz (Max) Frequency Response
- 10 mm Driver
- 32Ω@1KHz Impedance
- 106dB/Vrms@1KHz Sensitivity
- 3.5mm Jack Cord
Linsoul Blon x Z JoJo Wired Earphones Specs
- Earphone
- In the Ear
- Wired
- 20 Hz (Min) - 20 kHz (Max) Frequency Response
- 10 mm Driver
- 32Ω@1KHz Impedance
- 106dB/Vrms@1KHz Sensitivity
- 3.5mm Jack Cord
General
| Brand | Linsoul |
| Model | Blon x Z JoJo |
| Design | Earphone |
| Type | In the Ear |
| Connectivity | Wired |
Design and Body
| Cord Length | 1.2 m |
| Cord Type | 3.5mm Jack |
Features
| Additional Features | 0.78mm 2 pin Detachable Earbuds |
Sound Features
| Deep Bass | Yes |
| Impedance | 32Ω@1KHz |
| Sensitivity | 106dB/Vrms@1KHz |
| Frequency Response | 20 Hz (Min) - 20 kHz (Max) |
| Driver Unit | 10 mm |
| Driver Type | Composite Membrane Dynamic Driver |
Extra
| Sales Package | 1 U Earphone, User Manual |
Warranty
| Warranty Type | Repair / Replacement |
Linsoul Blon x Z JoJo Wired Earphones Price History
You can check the price history of Linsoul Blon x Z JoJo Wired Earphones below. The current price is $4,999. There has been no significant change in the price over the past month.
Loading Price History ...
Discuss
Be the first to leave a comment.
Related Headphones And Earphones
Related Searches
Compared With

Sennheiser Momentum Sport TWS Earbuds vs OnePlus Buds Pro 3
Sony WH-1000XM4 Wireless Headphones vs Sony WH-CH720N Wireless Headphones
JBL Tune Buds 2 True Wireless Earbuds vs Soundcore P41i True Wireless Earbuds
CMF Buds 2a vs Soundcore P20i True Wireless Earbuds
Soundcore Q30 Wireless Headphones vs JBL Tour One M3 Smart Tx Wireless Headphones
Apple AirPods Pro (3rd Generation) vs JBL Live Pro 2 TWS EarbudsDisclaimer: Despite our best efforts, we can't guarantee that the information on this page including the price, specs and images is 100% correct. We may get a commission for qualifying sales through our links.













