







Aroma NB126 Berry True Wireless Earbuds
$4.69 • Out Of Stock • By Aroma
Aroma NB126 Berry True Wireless Earbuds price in United States starts from $4.69.
- Share
This Headphone And Earphone is Out of Stock.
Set an Alert to know when it comes back in stock.
Set an Alert to know when it comes back in stock.
$4.69
Search
Features
- TWS Earbuds
- In the Ear
- Wireless
- Bluetooth 5.4
- Microphone
- 10 m Range
- 20 Hz (Min) - 20 kHz (Max) Frequency Response
- 13 mm Driver
OUT OF STOCK
Aroma NB126 Berry True Wireless Earbuds Specs
- TWS Earbuds
- In the Ear
- Wireless
- Bluetooth 5.4
- Microphone
- 10 m Range
- 20 Hz (Min) - 20 kHz (Max) Frequency Response
- 13 mm Driver
General
| Brand | Aroma |
| Model | NB126 Berry |
| Country of Origin | China |
| Design | TWS Earbuds |
| Type | In the Ear |
| Connectivity | Wireless |
| Designed For | Android, iOS, Windows |
Features
| Bluetooth | Yes, 5.4 |
| Bluetooth Range | 10 m |
| USB | Yes |
| Microphone | Yes |
| Voice Assistant | Yes |
| Monaural | Yes |
| Controls | Touch Control |
| Switch between Call and Music | Yes |
| Additional Features | Dual Paring, Multiple Ear Tip Options, Noise-Isolating Feature, IPX4 Rated, Magnetic Adsorption |
Sound Features
| Deep Bass | Yes |
| Impedance | 32 ohm |
| Frequency Response | 20 Hz (Min) - 20 kHz (Max) |
| Driver Unit | 13 mm |
| Driver Type | Dynamic Drivers |
Extra
| Sales Package | Earbuds, Type C Charging Cable |
| Inline Remote | Yes |
Power Features
| Battery Life | 60 hours (With Case) |
Discuss
Be the first to leave a comment.
Related Headphones And Earphones
Related Searches
Compared With

Aroma NB126 Berry True Wireless Earbuds vs TRIGGR Ultrabuds N3 True Wireless Earbuds
Aroma NB126 Berry True Wireless Earbuds vs TRIGGR Ultrabuds N5 True Wireless Earbuds
Bose QuietComfort Ultra Wireless Headphones (2nd Gen) vs JBL Tour One M3 Smart Tx Wireless Headphones
CMF Buds 2 vs Nothing Ear True Wireless Earbuds
Beats Powerbeats Fit True Wireless Earbuds vs Sony WF-1000XM5 True Wireless Earbuds
Soundcore P31i True Wireless Earbuds vs Soundcore P40i True Wireless EarbudsDisclaimer: Despite our best efforts, we can't guarantee that the information on this page including the price, specs and images is 100% correct. We may get a commission for qualifying sales through our links.

















