


KZ ZSN Pro Wired Earphones (Without Mic)
$37.79 • View Prices • By Linsoul
KZ ZSN Pro Wired Earphones (Without Mic) price in United States starts from $37.79.
- Share
$37.79
Search
- Price History
- Set Price Alert
Variants
With Mic$20.62
Without Mic$37.79
Features
- In the Ear
- 20 Hz (Min) - 40 kHz (Max) Frequency Response
- 14 mm Driver
- 25 ohm Impedance
- 104 dB/mW Sensitivity
- 1 year
KZ ZSN Pro Wired Earphones (Without Mic) Specs
- In the Ear
- 20 Hz (Min) - 40 kHz (Max) Frequency Response
- 14 mm Driver
- 25 ohm Impedance
- 104 dB/mW Sensitivity
- 1 year
General
| Brand | Linsoul |
| Model | KZ ZSN |
| Type | In the Ear |
Design and Body
| Weight | 60 g |
Sound Features
| Impedance | 25 ohm |
| Sensitivity | 104 dB/mW |
| Frequency Response | 20 Hz (Min) - 40 kHz (Max) |
| Driver Unit | 14 mm |
| Driver Type | Dynamic |
Warranty
| Warranty | 1 year |
| Warranty Type | Manufacturer |
KZ ZSN Pro Wired Earphones (Without Mic) Price History
You can check the price history of KZ ZSN Pro Wired Earphones (Without Mic) below. The current price is $3,627. There has been no significant change in the price over the past month.
Loading Price History ...
Discuss
Be the first to leave a comment.
Related Headphones And Earphones
Related Searches
Compared With

Soundcore P41i True Wireless Earbuds vs JBL Tune Buds True Wireless Earbuds
JBL Live Pro 2 TWS Earbuds vs JBL Tour Pro 3 TWS Earbuds
JBL Tune Flex True Wireless Earbuds vs JBL Vibe Beam 2 True Wireless Earbuds
Beats Powerbeats Fit True Wireless Earbuds vs Sony WF-1000XM6 True Wireless Earbuds
Apple AirPods Pro (3rd Generation) vs EarFun Air Pro 4 True Wireless Earbuds
Samsung Galaxy Buds 2 Pro vs Bowers & Wilkins Pi6 True Wireless EarbudsDisclaimer: Despite our best efforts, we can't guarantee that the information on this page including the price, specs and images is 100% correct. We may get a commission for qualifying sales through our links.












