





Sony HT-S100F 120W Bluetooth Soundbar
$104.39 • View Prices • By Sony
Sony HT-S100F 120W Bluetooth Soundbar price in United States starts from $104.39.
- Share
$104.39
Search
- Price History
- Set Price Alert
Features
- Soundbar
- Wireless Speakers
- 2.0 Channel
- Bluetooth
- 10 m Range
- Remote
- 1 year, Brand Warranty
Sony HT-S100F 120W Bluetooth Soundbar Specs
- Soundbar
- Wireless Speakers
- 2.0 Channel
- Bluetooth
- 10 m Range
- Remote
- 1 year, Brand Warranty
General
| Brand | Sony |
| Model | HT-S100F |
| Type | Soundbar |
| Connectivity | Wireless |
| Configuration | 2.0 Channel |
Design and Body
| Dimensions | 901.7 x 63.5 x 88 mm |
Features
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Range | 10 m |
| Number of USB Ports | 1 |
Extra
| Sales Package | 1N Soundbar, 1N Remote, 1N Optical Cable, 1N AC Cord, 1N Quick Setup Guide |
| Remote | Yes |
Power Features
| Power Output RMS | 120 W |
Warranty
| Warranty | 1 year, Brand Warranty |
| Warranty Type | Manufacturer |
Sony HT-S100F 120W Bluetooth Soundbar Price History
You can check the price history of Sony HT-S100F 120W Bluetooth Soundbar below. The current price is $9,990. There has been no significant change in the price over the past month.
Loading Price History ...
Discuss
Be the first to leave a comment.
Related Mobile Speakers
Disclaimer: Despite our best efforts, we can't guarantee that the information on this page including the price, specs and images is 100% correct. We may get a commission for qualifying sales through our links.















