



Limeberry LB321CN6 32 inch Full HD Smart LED TV
$92.17 • View Prices • By LimeBerry
Limeberry LB321CN6 32 inch Full HD Smart LED TV price in United States starts from $92.17.
- Share
$92.17
Search
- Price History
- Set Price Alert
Features
- 32 in, LED TV
- Full HD, 1920 x 1080 pixels
- Wifi
- Smart TV
- 2 Speakers, 24 W Output
- 2 HDMI Ports, 2 USB Ports
- 16:9 Ratio
Limeberry LB321CN6 32 inch Full HD Smart LED TV Specs
Group: $7,500 to $9,500
Display
- 32 inch DisplayLargest
- LED Screen
- Full HD, 1920 x 1080 pixelsAverage
Audio
- 2 Speakers
- 24 W Speaker Output
Connectivity
- 2 HDMI PortsAverage
- 2 USB PortsAverage
- 1 Headphone Port
Smart Features
- Wifi, Bluetooth
Limeberry LB321CN6 32 inch Full HD Smart LED TV Price History
You can check the price history of Limeberry LB321CN6 32 inch Full HD Smart LED TV below. The current price is $8,699. There has been no significant change in the price over the past month.
Loading Price History ...
Discuss
Be the first to leave a comment.
Related TVs
Related Searches
Compared With

LG evo G4 65 inch Ultra HD 4K Smart OLED TV (OLED65G4SUB) vs Sony BRAVIA 5 98 inch Ultra HD 4K Smart Mini LED TV (K-98XR50)
Samsung Q8F 55 inch Ultra HD 4K Smart QLED TV (QN55Q8FAAFXZA) vs Roku Select Series 55 inch Ultra HD 4K Smart LED TV (55R4C5)
Hisense U7 100 inch Ultra HD 4K Smart Mini LED TV (100U75QG) vs Sony BRAVIA 5 98 inch Ultra HD 4K Smart Mini LED TV (K-98XR50)
Samsung U8000F 58 inch Ultra HD 4K Smart LED TV (UN58U8000FFXZA) vs Westinghouse Edgeless 43 inch Ultra HD 4K Smart LED TV (WX43UA4800)
TCL Q31K Series 32 inch Full HD Smart QLED TV (32Q31K) vs TCL QM9K Series 85 inch Ultra HD 4K Smart QLED TV (85QM9K)
Samsung Q60D 85 inch Ultra HD 4K Smart QLED TV (QN85Q60D) vs Panasonic W95A Series 85 inch Ultra HD 4K Smart Mini LED TV (85W95AP)Limeberry LB321CN6 32 inch Full HD Smart LED TV Full Specs
General
| Model | LB321CN6 |
| Type | LED |
| Warranty | 1 Year |
| In The Box | 1 LED TV, 1 Remote,1 Warranty Card, 1 User Manual, 1 Table Top Stand, 1 Wall Mount Bracket, 4 Screws |
Display
| Size (Diagonal) | 32 in |
| Screen Resolution | Full HD, 1920 x 1080 pixels |
| Aspect Ratio | 16:9 |
Audio
| Number Of Speakers | 2 |
| Total Speaker Output | 24 W |
| Output Per Speaker | 12 W |
Connectivity
| USB Ports | 2 |
| HDMI Ports | 2 |
| RF Input (Analog Co-axial) Ports | 1 |
| Headphone/Speaker Output Ports | 1 |
| Built-In Chromecast | Yes |
Smart TV Features
| Smart TV | Yes |
| Operating System (OS) | Android TV |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | Yes |
Disclaimer: Despite our best efforts, we can't guarantee that the information on this page including the price, specs and images is 100% correct. We may get a commission for qualifying sales through our links.













